Konferencja European Leadership Campus 2017 dla Partnerów Konica Minolta

W dniach 20-21 października br. w Berlinie odbyło się spotkanie European Leadership Campus (ELC) 2017, dedykowane Partnerom Konica Minolta. Na szczycie wzięło udział ponad 1000 międzynarodowych firm partnerskich z 53 krajów europejskich i CAMEA (Centralna Azja, Bliski Wschód i Afryka). Spotkanie poświęcone było przyszłości współpracy i wspólnym celom rynkowym.

 

W tym roku spotkanie dedykowane Partnerom Konica Minolta zostało zorganizowane w formie kampusu – nie konferencji, jak miało to miejsce w przeszłości. W związku z tym w ramach tegorocznej edycji ELC odbyły się nie tylko wystąpienia i prezentacje, ale również seminaria na temat najważniejszych wydarzeń w branży. Ich celem było omówienie tego, co zaplanowaliśmy na najbliższą przyszłość oraz nad jakimi rozwiązaniami obecnie pracujemy.

 

 

 

 

 

Podczas oficjalnej uroczystości w imieniu Konica Minolta przemówienia wstępne wygłosili Shoei Yamana, prezes i dyrektor generalny Konica Minolta Inc., oraz Ikuo Nakagawa, prezes Konica Minolta Business Solutions Europe. Ponadto światowej sławy mówca Stefan Hyttfors wygłosił inspirujące przemówienie zatytułowane „Business as Usual”, w którym przedstawił problemy i  zmiany, z jakimi boryka się świat biznesu po digitalizacji.

 

 

 

 

 

W konferencji wzięły także udział firmy polskie. Na nasze zaproszenie 20 firm współpracujących z Konica Minolta Business Solutions Polska uczestniczyło w tegorocznym ELC. Firma Madax została wyróżniona spośród 15 europejskich firm i wzięła udział w ekskluzywnym spotkaniu z Prezydentem i CEO Konica Minolta – Shoei Yamana.

 

Na powierzchni liczącej ponad 2000 metrów kwadratowych zaprezentowane zostały różnorodne rozwiązania i nowości rynkowe Konica Minolta. Podzieliliśmy się również z Partnerami naszymi spostrzeżeniami na temat tego, co nas czeka w przyszłości i w jaki sposób możemy pomóc im czerpać korzyści z nowych wyzwań rynkowych.

 

Więcej informacji o firmie i produktach Konica Minolta znajduje się tutaj >>